شکار دانشجویان در حاشیه جشن روز دانشجو

به گزارش معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی؛ همزمان با برگزاری جشن پرشور و حرارت روز دانشجو و استقبال صدها نفری دانشجویان از این مراسم، کانون های فرهنگی و هنری دانشجویی نیز از این فرصت به خوبی برای ارائه کارها و همچنین عضوگیری از میان دانشجویان استفاده کردند.

کانون دست‌آرا از جمله کانون هایی بود که در حاشیه مراسم گرامیدشت روز دانشجو به ارائه محصولات اعضای خود پرداخت. محصولاتی در حوزه صنایع دستی که مربوط به موضوعات تحت پوشش این کانون است. دست ساخته هایی از سفال و سرامیک و همچنین نگارگری بر روی آیینه و چوب از جمله محصولات دانشجویی تولیدی بود که برای عرضه به دانشجویان در این غرفه قرار داده شده بود.

از جمله دیگر کانون های فعال و حاضر در حاشیه مراسم روز دانشجو، کانون کارآفرینی و مهارت بود که این کانون نیز به دلیل ارتباط با دانشجویان دارای فعالیت اقتصادی در راستای فروش محصولات آنان، بخشی از کارهای تولید شده توسط دانشجویان را در قالب دستبند و گردنبند ارائه کرده بود که با استقبال خوبی از سوی دانشجویان و مدعوین مواجه شد.

کانون هلال احمر نیز با حضور در این برنامه، فرصت را برای عضوگیری غنیمت دانست و اعضای شورای مرکزی این کانون با ارائه برنامه های خود به دانشجویان، ثبت نام اولیه آنان در مجموعه هلال احمر را انجام دادند تا برای دوره های آتی و برنامه های آینده از این افراد استفاده کنند.